Російські "мобікі" проходять на полігоні у Ростовській області лише двотижневі курси - Генштаб ЗСУ

Дві бригади російських військовослужбовців, зібраних з мобілізованих та добровольців, проходять короткі підготовчі курси на Кадамовському полігоні у Ростовській області. Про це повідомляє Генеральний Штаб ЗСУ.

За даними джерел Генштабу, основна частина російських військовослужбовців проходить тритижневий курс підготовки, але окремі групи проходять тренування за два тижні.

"В результаті, відзначається низький рівень готовності до виконання завдань. З початку цього року, на території полігону підготовка рекрутів ПВК “вагнер” не проводилась. Інструктори навчального центру залучаються до підготовки безпосередньо у районі ведення бойових дій", - резюмували у Генштабі ЗСУ.

Як повідомлялося раніше, міноборони РФ розпочало прямий набір ув'язнених до армії замість "ПВК "Вагнер".

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті