Російські добровольці запропонували губернатору Білогородської області забрати полонених росіян

Добровольці з легіону "Свобода Росії" і Російського добровольчого корпусу звернулися до губернатора Бєлгородської області В'ячеслава Гладкова забрати двох полонених із Нової Таволжанки, де вони перебувають. Відповідне відео з'явилося на сторінці РДК

"Сьогодні велике православне свято - Трійця. І ми, представники РБК і Легіону, пропонуємо обміняти двох полонених на всього кілька хвилин спілкування з вами в храмі. Без зброї. Якщо ви сьогодні до 17:00 з'явитеся до храму в Новій Таволжанці, ми, як жест доброї волі, як заведено казати в нас на батьківщині, обміняємо цих двох полонених просто на можливість поспілкуватися з вами про долю Росії, непотрібну кровопролитну війну, яка триває вже півтора року, а тепер триває і на території вашої Бєлгородської області", - запропонували російські добровольці.

Замість губернатора Гладкова, на це звернення спочатку відреагував власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин, який заявив, що готовий надіслати "одного зі своїх високопоставлених заступників" для того, щоб забрати полонених. Він також заявив, що якби на зустріч приїхав президент України Володимир Зеленський, то також з'явився б особисто за полоненими росіянами.

Згодом сам Гладков записав відео, в якому запропонував привезти полонених на МАП Шебекіно.

"Єдине, що зупиняє мене від переговорів із ними - це наші пацани, які перебувають у їхніх руках. Швидше за все, вони їх убили. Але якщо вони живі, з 17 до 18 - МАП Шебекине. Гарантую безпеку", - невиразно вимовив Гладков.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті