Російські "чмобіки" різко збільшили кількість скарг на своє становище на фронті

Російські мобілізовані різко збільшили кількість скарг на своє становище на фронті в Україні. Про це повідомляє Телеграм-канал "Вёрстка".

Згідно з повідомленням, за місяць військовослужбовці з 16 регіонів РФ записали відеозвернення про погану підготовку, відсутність спорядження та «м'ясні штурми».

З початку лютого в мережі почали масово з'являтися відеозвернення мобілізованих росіян. За підрахунками «Вёрстки», за місяць такі звернення записали військовослужбовці щонайменше з 16 регіонів.

7 березня мобілізовані з трьох регіонів РФ - Іркутської та Новосибірської областей, і навіть з Красноярського краю, поскаржилися путіну, що їх «відправляють на забій». Це вже третє звернення військовослужбовців полку 1439 до президента РФ.

Також 7 березня у мережі з'явилося звернення мобілізованих із Калінінградської, Мурманської та Архангельської областей. Вони озвучили аналогічні скарги – погрози командування, відправлення на смертельні штурми та проблеми із постачанням.

6 березня мобілізовані з Білгородської області, які перебували у територіальній обороні, поскаржилися на відправку «штурмувати села» в Україні без підготовки.

4 березня мобілізовані з Краснодарського краю виклали звернення, в якому розповіли, що їх без підготовки відправляють на «безглузді штурми» на Донеччині.

4 березня мобілізовані з Оренбурзької області попросили путіна розібратися з проблемами. Список скарг аналогічний - "беззаконні накази", відправка на штурм без підготовки, відсутність спорядження.

3 березня в телеграм-каналах з'явилося звернення до путіна від мобілізованих з Мордовії та Марій Ел. Вони повідомили, що їх без документального оформлення прикріпили до луганських військових, після чого без підготовки відправили на штурм.

А в лютому звернення записали мобілізовані з Омська, Тиви, Самари, Татарстану, Іркутської області, Башкортостану, Марій Ел, Калінінградської та Оренбурзької областей.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті