Російське міноборони повідомило, що було відкрито вогонь по цивільному кораблю в Чорному морі

Патрульний корабель Чорноморського флоту РФ для примусової зупинки суховантажного судна, що прямувало в Ізмаїл, відкрив попереджувальний вогонь. Про це повідомляє міноборони РФ 13 серпня.

"13 серпня близько 6.40 мск у південно-західній частині Чорного моря патрульним кораблем Чорноморського флоту "Василь Биков", який здійснював контроль судноплавства, виявлено суховантаж "Сукра Окан" під прапором Палау, який прямував в український порт Ізмаїл. ▫️ На вимогу зупинки для огляду на предмет перевезення заборонених вантажів капітан суховантажу не відреагував. ▫️ Для примусової зупинки судна з російського бойового корабля відкрили попереджувальний вогонь з автоматичної стрілецької зброї", - ідеться в повідомленні.

Також з метою огляду суховантажу з борту патрульного корабля "Василь Биков" було піднято гелікоптер Ка-29 з групою російських військовослужбовців.

"За результатами радіопереговорів, судно застопорило хід, оглядова група висадилася на суховантаж. ▫️ Після завершення роботи оглядової групи на борту "Сукра Окан" судно продовжило рух у порт Ізмаїл", - повідомили росіяни, уточнивши, що "кораблі ЧФ продовжують патрулювання в призначених районах".

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті