Російська VIP-пропагандистка Симоньян вважає, за БПЛА, що впав біля її " родинного будинку" в Адлері, пора пред'являти "ядерний ультиматум"

Російська VIP-пропагандистка Симоньян вважає, що за БПЛА, який впав в Адлері біля її " родинного будинку", пора пред'являти "ядерний ультиматум". Про це вона написала у себе в Телеграм.

"Сьогодні вночі ударний безпілотник упав прямо навпроти нашого родового будинку в Адлері, де виросла і я сама, і моя мама, і досі живе моя рідня з маленькими дітьми. Цілі все далі, ставки все вищі, ядерний ультиматум все безальтернативніший", - заявила вона.

Як повідомлялося раніше, українські безпілотники 1 жовтня атакували Сочі. У результаті атаки є влучання по стоянці російських вертольотів у районі Адлера.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті