Російська VIP-пропагандистка Симоньян вважає, за БПЛА, що впав біля її " родинного будинку" в Адлері, пора пред'являти "ядерний ультиматум"

Російська VIP-пропагандистка Симоньян вважає, що за БПЛА, який впав в Адлері біля її " родинного будинку", пора пред'являти "ядерний ультиматум". Про це вона написала у себе в Телеграм.

"Сьогодні вночі ударний безпілотник упав прямо навпроти нашого родового будинку в Адлері, де виросла і я сама, і моя мама, і досі живе моя рідня з маленькими дітьми. Цілі все далі, ставки все вищі, ядерний ультиматум все безальтернативніший", - заявила вона.

Як повідомлялося раніше, українські безпілотники 1 жовтня атакували Сочі. У результаті атаки є влучання по стоянці російських вертольотів у районі Адлера.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті