Російська пропагандистка похвалилася, що на час приїзду путіна в Маріуполі вже не тхнуло трупами

Російська пропагандистка Марина Ахмедова повідомила, що до приїзду путіна в Маріуполі вже не тхнуло трупами. Про це вона написала у себе в телеграмі.

"Путін - ефективний. Приїхав, подивився на власні очі на будівництво, поспілкувався з людьми і спокійно поїхав. До речі, у понеділок була в Маріуполі, об'їздили його вздовж і впоперек. Жодної підготовки до візиту президента я не помітила", - прокоментувала вона дивний візит російського диктатора у зруйноване окупантами РФ українське місто.

"Все ще багато розбитих будинків", - визнала вона.

"Іще -  більше не пахне трупами. Пахне морем. У місті гуляє свіжий вітер", - зазначила Ахмедова одне з головних "здобутків" окупаційної влади.

За оцінкою ООН, у період з лютого по кінець квітня 2022 року Маріуполь був смертельно небезпечним місцем в Україні. 350 тисяч його мешканців стали біженцями. За деякими оцінками, втрати під час боїв за Маріуполь становили щонайменше 25 тис. людей убитих, з яких 5—7 тис. загинули під завалами розбомблених будівель. Їхні тіла навіть не витягалися з-під руїн – їх вивозили на звалище разом із уламками зруйнованих будівель. Зафіксовано численні випадки поховань мирних мешканців у дворах їхніх будинків.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті