Російська пропагандистка похвалилася, що на час приїзду путіна в Маріуполі вже не тхнуло трупами

Російська пропагандистка Марина Ахмедова повідомила, що до приїзду путіна в Маріуполі вже не тхнуло трупами. Про це вона написала у себе в телеграмі.

"Путін - ефективний. Приїхав, подивився на власні очі на будівництво, поспілкувався з людьми і спокійно поїхав. До речі, у понеділок була в Маріуполі, об'їздили його вздовж і впоперек. Жодної підготовки до візиту президента я не помітила", - прокоментувала вона дивний візит російського диктатора у зруйноване окупантами РФ українське місто.

"Все ще багато розбитих будинків", - визнала вона.

"Іще -  більше не пахне трупами. Пахне морем. У місті гуляє свіжий вітер", - зазначила Ахмедова одне з головних "здобутків" окупаційної влади.

За оцінкою ООН, у період з лютого по кінець квітня 2022 року Маріуполь був смертельно небезпечним місцем в Україні. 350 тисяч його мешканців стали біженцями. За деякими оцінками, втрати під час боїв за Маріуполь становили щонайменше 25 тис. людей убитих, з яких 5—7 тис. загинули під завалами розбомблених будівель. Їхні тіла навіть не витягалися з-під руїн – їх вивозили на звалище разом із уламками зруйнованих будівель. Зафіксовано численні випадки поховань мирних мешканців у дворах їхніх будинків.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті