Російська пропаганда розганяє фейк про арешти «за колабораціонізм» українців, які відмовляються від евакуації 

Російська пропаганда розганяє фейк про арешти «за колабораціонізм» українців, які відмовляються від евакуації. Як доказ наводиться фальшивий скрін із сайту Національної поліції України. 

Нібито українські правоохоронці попереджають жителів прифронтових районів про те, що ті, хто відмовляється евакуюватися, будуть заарештовані за колабораціонізм. «Будь слухняним громадянином і не поїдеш на підвал СБУ. У Харківській області проводять насильницьку евакуацію. Тих, хто з нею не згоден, чекає арешт", - коментують фальшивий скрін численні Z-Телеграм-канали. 

Очевидно, що подібної інформації на сайті НП немає і бути не могло. У зазначений період нібито її публікації часу українська поліція публікувала діаметрально протилежні повідомлення про евакуацію. 

 

«Героям слава!», - кричать евакуйовані дітки в поліцейському авто на Харківщині.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті