Російська пропаганда розганяє фейк про арешти «за колабораціонізм» українців, які відмовляються від евакуації 

Російська пропаганда розганяє фейк про арешти «за колабораціонізм» українців, які відмовляються від евакуації. Як доказ наводиться фальшивий скрін із сайту Національної поліції України. 

Нібито українські правоохоронці попереджають жителів прифронтових районів про те, що ті, хто відмовляється евакуюватися, будуть заарештовані за колабораціонізм. «Будь слухняним громадянином і не поїдеш на підвал СБУ. У Харківській області проводять насильницьку евакуацію. Тих, хто з нею не згоден, чекає арешт", - коментують фальшивий скрін численні Z-Телеграм-канали. 

Очевидно, що подібної інформації на сайті НП немає і бути не могло. У зазначений період нібито її публікації часу українська поліція публікувала діаметрально протилежні повідомлення про евакуацію. 

 

«Героям слава!», - кричать евакуйовані дітки в поліцейському авто на Харківщині.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті