Російська армія ввечері обстріляла Нікопольщину

Окупаційні війська обстріляли Марганецьку громаду на Нікопольщині дроном-камікадзе, а потім вдарили важкою артилерією. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у своєму телеграм-каналі 18 вересня.

"Знову спрямував на регіон БпЛА. Дрон-камікадзе поцілив по Марганецькій громаді, що на Нікопольщині. Туди ж російська армія вгатила і з важкої артилерії", - написав Лисак.

За інформацією голови ОВА, люди не постраждали.

Також, за його словами, перед цим над Дніпропетровщиною наші захисники збили ворожий дрон, тип якого встановлюється.

Як повідомлялось раніше, ворог всю ніч гатив по Херсонщині.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті