Російська армія ввечері обстріляла Нікопольщину

Окупаційні війська обстріляли Марганецьку громаду на Нікопольщині дроном-камікадзе, а потім вдарили важкою артилерією. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у своєму телеграм-каналі 18 вересня.

"Знову спрямував на регіон БпЛА. Дрон-камікадзе поцілив по Марганецькій громаді, що на Нікопольщині. Туди ж російська армія вгатила і з важкої артилерії", - написав Лисак.

За інформацією голови ОВА, люди не постраждали.

Також, за його словами, перед цим над Дніпропетровщиною наші захисники збили ворожий дрон, тип якого встановлюється.

Як повідомлялось раніше, ворог всю ніч гатив по Херсонщині.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті