Російська армія втратила близько 1110 осіб за добу - Генштаб

Загальні бойові втрати російської армії склали близько 1110 осіб за минулу добу. Про це повідомив Генштаб ЗСУ у Телеграм 11 липня. 

"Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 11.07.24 орієнтовно склали: особового складу - близько 555620 (+1110) осіб", - сказано в повідомленні.

Також знищено 2 танки, 17 бойових броньованих машин, 59 артилерійських систем, 4 РСЗВ, 3 засоби ППО, 36 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 3 крилаті ракети, 56 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн й 4 одиниці спеціальної техніки. 

Раніше повідомлялось, що вночі в чотирьох областях України збито 6 безпілотників.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті