Російська армія обстріляла Авдіївку з "Градів": загинула людина

У Донецькій області під російські обстріли за добу потрапили одинадцять населених пунктів, внаслідок чого загинули двоє мирних жителів, і ще п'ятеро отримали поранення. Про це повідомив у Фейсбук в.о. Донецької ОВА Ігор Мороз.

"На Донецькому напрямку Авдіївка зазнала танкових обстрілів, обстрілів з Градів та авіаракетних ударів — 1 людина загинула, пошкоджено численні будинки. У Мар'їнській громаді під вогнем Красногорівка. На Горлівському напрямку росіяни скинули керовану авіабомбу на Костянтинівку — пошкоджено 2 багатоповерхівки та 2 інфраструктурні об'єкти. В Іллінівській громаді ракетного удару зазнало Олександро-Калинове — пошкоджено багатоповерхівку, 4 приватні будинки і 4 адмінбудівлі. У Часовоярській громаді пошкоджено 5 багатоповерхівок, 2 приватні будинки і промислову будівлю. Пошкоджено 3 будинки у Никифорівці Соледарської громади. У Торецьку пошкоджено будинок, нежитлову споруду і 3 інфраструктурні об'єкти", - повідомив він.

Також на Лисичанському напрямку 26 обстрілів зазнала Лиманська громада: у Торському 1 людина загинула, 4 будинки пошкоджено; у Новому 1 людина поранена, пошкоджено 2 будинки; у Лимані 1 будинок зруйновано і 2 пошкоджено.

За його словами, всього за добу росіяни вбили 3 жителів Донеччини, поранили ще 5. 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті