Російська армія накопичила значну кількість техніки під Куп'янськом - Євлаш

Начальник пресслужби східного угруповання військ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону зазначив, що війська РФ на куп'янському напрямку зосередили значну кількість озброєння та техніки, - пише "Дзеркало тижня".

"На початку осені 2023 року загальна кількість на лимано-куп’янському напрямку на той момент складала 110 тисяч окупантів. І ця кількість саме на Куп'янську, якщо ми беремо лише цю ділянку, вона зберігається там досить давно. Варто розуміти, що 42 тисячі не всі беруть участь безпосередньо в бойових діях. Це і підрозділи обслуговування, це рембати, це кухарі, логісти, інженери, тобто це велика кількість людей, яка загалом присутня на цьому напрямку", - наголосив Євлаш.

Ворог на цьому напрямку, за словами Євлаша, сконцентрував 500 танків, 430 артилерійських систем, понад 650 ББМ та понад 150 РСЗО.

За добу на лимано-куп’янському напрямку відбулося 22 боєзіткнення, російські війська завдали вісім авіаційних ударів та здійснили 489 обстрілів позицій ЗСУ. Загалом армія РФ на цьому напрямку втратила 264 солдатів вбитими та пораненими та 26 одиниць військової техніки.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті