Російська армія накопичила значну кількість техніки під Куп'янськом - Євлаш

Начальник пресслужби східного угруповання військ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону зазначив, що війська РФ на куп'янському напрямку зосередили значну кількість озброєння та техніки, - пише "Дзеркало тижня".

"На початку осені 2023 року загальна кількість на лимано-куп’янському напрямку на той момент складала 110 тисяч окупантів. І ця кількість саме на Куп'янську, якщо ми беремо лише цю ділянку, вона зберігається там досить давно. Варто розуміти, що 42 тисячі не всі беруть участь безпосередньо в бойових діях. Це і підрозділи обслуговування, це рембати, це кухарі, логісти, інженери, тобто це велика кількість людей, яка загалом присутня на цьому напрямку", - наголосив Євлаш.

Ворог на цьому напрямку, за словами Євлаша, сконцентрував 500 танків, 430 артилерійських систем, понад 650 ББМ та понад 150 РСЗО.

За добу на лимано-куп’янському напрямку відбулося 22 боєзіткнення, російські війська завдали вісім авіаційних ударів та здійснили 489 обстрілів позицій ЗСУ. Загалом армія РФ на цьому напрямку втратила 264 солдатів вбитими та пораненими та 26 одиниць військової техніки.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті