Роман Куркова про життя у "сірій зоні " на Донбасі став лідером продажів у Нідерландах

У Нідерландах роман українського письменника Андрія Куркова "Сірі бджоли" вийшов на перше місце в десятці продажів, обігнавши роман Fairy Tale (Казка) відомого американського письменника Стівена Кінга. Прро це Курков написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"В Голандії роман "Сірі бджоли" обігнав Стівена Кінга і вийшов на перше місце в десятці продаж. Таке буває!) И в цьому величезна заслуга геніального перекладача Арі Ван дер Енте!))) З ним ми ще вип"ємо!", - написав Ккрков.

Як повідомлялося, роман Куркова “Сірі бджоли” видано у 2018 році. В ньому розповідається про двох жителів, що залишилися в селі, яке з початком бойових дій на сході України опинилося у “сірій зоні”, на лінії дотику. Герої книги — однокласники. Маючи протилежні погляди на життя і події, що відбуваються, вони змушені співіснувати в обставинах, що склалися. Твір ілюструє життя пересічних людей в умовах війни.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті