Родичі російських військовослужбовців стверджують, що ЗСУ знищили в районі Роботиного цілий батальйон окупантів

Про знищення в районі Роботиного цілого батальйону ЗС РФ повідомляють родичі російських військовослужбовців. скріни відповідних повідомлень розмістив Телеграм-канал "Утро Февраля" 29 листопада.

"Родичі військовослужбовців 70-го мотострілецького полку, в/ч 71718 ЗС РФ повідомляють, що станом на 29. 11. 2023 року 9-ту роту, 3-й батальйон було повністю знищено", - ідеться в повідомленні.

"Вони стверджують, що військовослужбовці полку розцінюються як "м'ясо", а загиблих не евакуювали з поля бою, їм просто дали статус "зниклих безвісти", - ідеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що втрати армії РФ на фронті за добу зросли на 1140 вояків і майже сто одиниць техніки за останню добу.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті