"Робимо все, щоб звільнити нашу землю" - Сирський про 10-ту річницю початку АТО на Донбасі

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський зробив заяву до 10-ї річниці оголошення Антитерористичної операції (АТО) на Донбасі 14 квітня 2014 року, подякувавши всім українським захисникам, які стали на захист України. Про це він написав у Фейсбук.

"Рівно 10 років тому, 14 квітня 2014 року, на виконання рішення РНБО розпочалася Антитерористична операція... Ми робимо все, щоб звільнити нашу землю", - йдеться у повідомленні.

Сирський зазначив, що оголошення Антитерористичної операції "стало реакцією на захоплення Слов'янська (Донецька обл. - ІФ-У) спецпідрозділом фсб рф на чолі з міжнародним злочинцем, за наказом очільника Кремля".

"З честю виконував обов'язки і начальника штабу Антитерористичної операції, і заступника керівника Антитерористичної операції, і керівника Антитерористичної операції", - зазначив він.

Сирський подякував кожному українському захиснику та кожній захисниці, які навесні 2014 року стали до лав підрозділів Сил безпеки та оборони України.

Він також закликав цього дня згадати всіх загиблих захисників. 

Нагадаємо, Сирський заявив, що Окупанти отримали завдання захопити Часів Яр до 9 травня. 

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті