РНБО ввела санкії проти 185 компаній та осіб, причетних до перевезення солдатів та техніки РФ

Президент Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення Ради нацбезпеки та оборони щодо санкцій проти юридичних та фізичних осіб, яких РФ використовує, щоб перевозити залізницею військову техніку та солдатів. Про це Зеленський повідомив у своєму відеозверненні 28 січня. 

Він наголосив, що йдеться про 185 компаній та осіб. Їхні активи в Україні блокуються, майно буде використано для оборони України.

"І ми працюватимемо над тим, щоб аналогічне блокування було застосовано й іншими країнами", – заявив Зеленський.

Він також подякував розслідувачам, які викривають шляхи, які використовує РФ у спробах обійти санкції.

На сайті президента опубліковано указ про нові санкції. Їх введено проти 182 компаній з РФ та Білорусі.

Також під санкції потрапили три підприємця з РФ: Сергій Бєлосохов, Володимир Строк та Валерій Матвєєв. Строк дії санкцій – 10 років.

Як повідомлялося раніше, суд заарештував майно російського олігарха Усманова в Україні на 2 млрд гривень. 

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті