РФ зацікавлена в мирному врегулюванні війни, але готова застосувати ядерну зброю в разі спроби ЗСУ відвоювати Крим – Медведєв

Росія може застосувати ядерну зброю, якщо ЗСУ спробують відвоювати Крим. Про це заявив заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв  в інтерв'ю російським ЗМІ.

"Якщо говорити про якісь серйозні наступи, пов'язані зі спробою відвоювати Крим. Цілком очевидно, що це є підставою для застосування всіх засобів захисту, включаючи передбачені основами доктрини ядерного стримування, коли використання будь-яких видів озброєння проти Росії загрожує існуванню самої держави", - сказав він.

За його словами, "спроба відколоти частину держави" означає, що це посягання на існування самої держави.

"Тому робіть висновки самі: тут цілком очевидно є підстави для застосування будь-якої зброї. Абсолютно будь-якої. І я сподіваюся, це розуміють наші "друзі" за океаном", - додав заступник голови Ради безпеки.

Разом з тим він заявив, що РФ зацікавлена в мирному вирішенні війни в Україні.

"Чи нам потрібно щось форсувати? Ні звичайно. Ми зацікавлені в тому, що все це вирішилося мирним шляхом через переговори. Інше питання, що нам поки що на тій стороні, у всякому разі публічно, відповідають, що вони в цьому не зацікавлені", - сказав він.

Як повідомлялося раніше, заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв  заявив, що російська армія в разі потреби може дійти до Києва та Львова.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті