РФ запускає близько 3500 КАБів на місяць по цивільній інфраструктурі - Зеленський

Російській окупаційна армія застосовує на місяць 3200-3500 керованих авіабомб - вони атакують цивільну інфраструктуру, щоб змусити людей боятися. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю італійському телеканалу Sky TG24, повідомляє "Еспресо".

"Росія використовує на місяць 3200-3500 КАБів, це guided aerial bombs, виключно по цивільному населенню, цивільній інфраструктурі", - заявив Зеленський.

За його словами, ворог намагається змусити українців боятися, щоб "люди бігли з того чи іншого міста, з тієї чи іншої громади, а Росія мала можливість окупувати ці села і міста".  

"І це є головна ціль.  Так само як робив Гітлер, - "коврове" бомбардування -  все те саме, як одна методичка", - додав Зеленський.

Як повідомлялося, російські окупанти ввечері в п'ятницю, 14 червня, скинули на Кутузівку Харківської області щонайменше 5 КАБів, внаслідок чого загинула одна людина. 

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті