На Харківщині за добу внаслідок обстрілів одна людина загинула, двоє постраждали

Російські окупанти ввечері в п'ятницю, 14 червня, скинули на Кутузівку Харківської області щонайменше 5 КАБів. Про це повідомив у Телеграм очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

"Одне влучання у полі, два влучання на території ферми, пошкоджена сільськогосподарська техніка. Четверте влучання на території приватного домоволодіння, пошкоджено будинок, без постраждалих. П'яте влучання на території непрацюючої ферми", - написав Синєгубов.

За його словами, минулої доби ворожих обстрілів також зазнали Глушківка (снаряд влучив у землю біля дитячого садка, загинула жінка 1966 р. н.), Богуславка (зруйновано два житлові будинки та три будинки пошкоджено, постраждало 2 місцевих жителі, чоловік і жінка, які мешкали в одному з будинків), Бугаївка (загорілася трава, пошкоджено 2 приватні будинки) та Куп'янськ (горів дах і кімната будинку, пошкоджено адміністративну будівлю).

Як повідомлялося, у Невському на Луганщині за добу пролунало близько 40 вибухів. 

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті