РФ за добу випустила по Херсонщині майже 400 снарядів

Російські війська випустили 397 снарядів з різних видів озброєння по Херсонській області. Про це повідомляє голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін у своєму телеграм-каналі 3 грудня.

"За минулу добу противник здійснив 76 обстрілів, випустивши 397 снарядів з мінометів, артилерії, "Градів", ПТРК, танків, авіації та БПЛА", - зазначив Прокудін.

Внаслідок російських обстрілів одна людина дістала поранення.

Голова ОВА повідомив, що російські військові поцілили у житлові квартали населених пунктів області, територію заводу у Херсоні, та електромережу у Херсонському районі.

По самому Херсону окупанти випустили 27 снарядів.

Як повідомлялось раніше, у Новогродівці на місці влучання російської ракети третю добу триває розбір завалів і пошук людей.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті