РФ за добу випустила по Херсонщині майже 400 снарядів

Російські війська випустили 397 снарядів з різних видів озброєння по Херсонській області. Про це повідомляє голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін у своєму телеграм-каналі 3 грудня.

"За минулу добу противник здійснив 76 обстрілів, випустивши 397 снарядів з мінометів, артилерії, "Градів", ПТРК, танків, авіації та БПЛА", - зазначив Прокудін.

Внаслідок російських обстрілів одна людина дістала поранення.

Голова ОВА повідомив, що російські військові поцілили у житлові квартали населених пунктів області, територію заводу у Херсоні, та електромережу у Херсонському районі.

По самому Херсону окупанти випустили 27 снарядів.

Як повідомлялось раніше, у Новогродівці на місці влучання російської ракети третю добу триває розбір завалів і пошук людей.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті