РФ з початку війни втратила в Україні 130 літаків - Міноборони Британії

Міністерство оборони Великобританії у щоденному огляді ситуації в Україні пише, що російські війська з початку повномасштабного вторгнення втратили близько 130 літаків. Про це Міноборони Британії повідомило у Твіттер 16 липня.

У Збройних сил РФ, за даними британської розвідки, станом на лютий 2023 залишається близько 1500 військових літаків з екіпажами. 

Як зазначають автори розбору, російська авіація, як і раніше, демонструє низьку ефективність і діє в основному над окупованими територіями.

У небі військової авіації РФ успішно протистоїть українська ППО, а на землі через загрозу вибухів на російських аеродромах командування вимушене було розосередити літаки. 

У таких умовах, вважають у Міноборони Великобританії, російське командування не розширюватиме використання авіації, оскільки це призведе до неприйнятних втрат. 

Як повідомлялося, у США впевнені, що росія зможе зібрати сили для наступу лише до травня. 

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті