РФ пригрозила Україні та Євросоюзу за слова про перемогу на полі бою

Російська Федерація назвала наміри України та Євросоюзу здобути перемогу на полі бою "прямою дорогою у прірву". Про це йдеться в офіційній відповіді представника МЗС росії Марії Захарової, опублікованій на сайті міністерства 25 липня.

"Постачанням українцям озброєнь і військової техніки ЄС продовжує інвестувати в подальші бойові дії. Будь-які спроби здобути перемогу на полі бою — пряма дорога в прірву як для Києва, так і для Брюсселя", - заявила Захарова.

Як раніше повідомлялося, ЗСУ повністю знищили 5 загальновійськових армій РФ.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті