РФ провела "тренування" з нанесення "масованого ядерного удару у відповідь"

У росії під керівництвом путіна пройшли тренувальні пуски балістичних і крилатих ракет, а також так звані тренування з нанесення "масованого відповідного ядерного удару". Про це повідомляють російські ЗМІ 26 жовтня.

Як повідомляється, "пройшло тренування наземних, морських та авіаційних стратегічних сил стримування, під час якого пройшли практичні пуски балістичних та крилатих ракет".

Крім того, міністр оборони РФ Шойгу зазначив, що було проведено тренування щодо завдання масованого ядерного удару "у відповідь на удар противника".

Міжконтинентальну балістичну ракету "Ярс" запустили по полігону "Кура" з акваторії Баренцевого моря. Також було задіяно літаки дальньої авіації Ту-95МС, які запускали крилаті ракети повітряного базування.

Російські ЗМІ заявляють, що "поставлені завдання для стримувальних сил виконані", а всі ракети досягли цілей, "підтвердивши свої характеристики".

Як раніше повідомлялося, росія розпочала роботу з навчання сил ядерного стримування "Гром".

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті