РФ попросила Північну Корею допомогти з постачанням боєприпасів - Пентагон

Росія звернулася до Північної Кореї із проханням поставити боєприпаси. Про це 6 вересня із посиланням на бригадного генерала США Пета Райдера повідомляє CNN.

За словами речника Пентагону, подібна інформація свідчить про проблеми із запасами озброєння в окупантів.

"Росія звернулася до Північної Кореї з проханням про постачання боєприпасів. Це демонструє і є показовим для ситуації, в якій опинилася росія у плані логістики та можливостей підтримки життєдіяльності у зв'язку з Україною", - наголосив Райдер.

Звернення росіян до КНДР вкотре підтверджує дані Пентагону про те, що окупаційні війська зіткнулися з проблемами з постачанням та логістикою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що контрнаступ України просувається повільно, але за планом.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті