РФ почала отримувати регулярні поставки "Шахедів" – британська розвідка

РФ почала отримувати регулярні поставки іранських дронів Shahed. Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

"З початку березня 2023 року Росія, ймовірно, запустила щонайменше 71 односторонній ударний безпілотний літальний апарат серії Shahed іранської розробки (OWA-UAVS) по цілях по всій Україні", - йдеться в повідомленні.

У британській розвідці зазначають, що ці атаки відбулися після двотижневої паузи наприкінці лютого 2023 року.

"Росія, ймовірно, почала регулярно отримувати невелику кількість OWA-UAV Shahed", - зазначає Міністерство оборони Великобританії.

Росія, ймовірно, запускає Шахеди з двох напрямків: з Краснодарського краю РФ на сході та з Брянської області на північному сході.

"Це дозволяє Росії гнучко націлюватися на широкий сектор України та зменшує час польоту до цілей на півночі України. Імовірно, це також буде подальша спроба розтягнути українську ППО", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, за даними української розвідки, у РФ залишається запас приблизно в 200 іранських дронів "Шахед-136.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті