РФ перекинула до кордону з Норвегією і Фінляндією максимальну з початку війни кількість стратегічних бомбардувальників

Росія перекинула до кордону з Норвегією і Фінляндією максимальну з початку війни кількість стратегічних бомбардувальників. Про це свідчить свіжий супутниковий знімок, який публікує норвезьке видання TheBarentsObserver, - пишуть опозиційні російські телеграм-канали 14 травня.

"Стратегічні бомбардувальники Ту-95 і Ту-160, здатні нести ядерну зброю, зайняли всі вільні перони (частини льотного поля аеродрому, де розміщуються літаки) на військовій авіабазі Оленя в Мурманській області", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на супутниковому знімку від 7 травня на Оленячій (розташована за 200 км від кордонів Фінляндії та Норвегії) видно два Ту-160 і чотирнадцять Ту-95.

До вторгнення росії в Україну на базі перебувало лише кілька надзвукових бомбардувальників Ту-22М і військово-транспортних літаків Ан-12, пише TheBarentsObserver. На свіжому знімку видно два Ту-22 і три військово-транспортні літаки Ан. Крім того, на базі з'явився літак-заправник Іл-78.

Відомо, що бомбардувальники з Оленячої здійснюють бойові вильоти для обстрілів України крилатими ракетами, про що свідчать дані українського моніторингу. Але, ймовірно, цим завдання перекинутих бомбардувальників не вичерпуються. Наприкінці квітня НАТО підняло в повітря два F-35, щоб зустріти групу з семи російських літаків, включно з двома бомбардувальниками Ту-160, що летіла в міжнародному повітряному просторі на північ від норвезького регіону Фіннмарк, повідомляє TheBarentsObserver.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті