РФ обстріляла з артилерії маршрут місії МАГАТЕ і запустила фейк про десант ЗСУ (ФОТО)

Російські окупанти ведуть артилерійський обстріл погодженого маршруту проходження місії МАГАТЕ із Запоріжжя до ЗАЕС. Про це у Телеграм повідомив голова Запорізької ОВ Олександр Старух 1 вересня.

"Росіяни ведуть артобстріл заздалегідь погодженого маршруту слідування місії МАГАТЕ із Запоріжжя до ЗАЕС. Передова група ООН не може продовжити рух з міркувань безпеки. Україна продовжує докладати зусиль для організації безпечного доступу міжнародної місії МАГАТЕ до ЗАЕС. Вимагаємо від РФ припинити провокації і надати безперешкодний доступ МАГАТЕ до українського ядерного об'єкту", - написав Старух.

Одночасно з обстрілом маршруту місії МАГАТЕ в російських пропагандистських ЗМІ була опублікована інформація про український десант, що нібито висадився в районі Енергодару, і вступ з ним у бій російської авіації.

Як раніше повідомлялося, мер Енергодару Дмитро Орлов заявив, що з самого ранку 1 вересня місто перебуває під постійним мінометним обстрілом.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті