РФ не виплатила обіцяні гроші "добровольцям", яких відправили до України – ISW

Російська влада не виплатила обіцяні раніше гроші резервістам та "добровольцям", які воюють в Україні. Про це 14 серпня повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Повідомляється, що командні посади на рівні роти та вище обіймали новобранці без відповідного досвіду. А командування не забезпечувало солдатів необхідною їжею, боєприпасами та цигарками.

"Російська влада не забезпечувала похорон солдатів-добровольців, які загинули в бою, і залишали солдатів у віддалених районах росії без транспорту додому після закінчення терміну їх контрактів", - додають експерти ISW.

Декілька добровольців також заявили, що в підрозділах з ними поводилися гірше, ніж із рядовими контрактниками. При цьому контрактників, які відмовилися воювати в Україні вже після відправлення до нашої країни, чиновники відправили до таборів у Попасній та Брянці Луганської області.

Раніше стало відомо, що працівникам "Мосводоканалу", яких відправили до окупованої Луганської області, не платять зарплату.

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті