РФ не виплатила обіцяні гроші "добровольцям", яких відправили до України – ISW

Російська влада не виплатила обіцяні раніше гроші резервістам та "добровольцям", які воюють в Україні. Про це 14 серпня повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Повідомляється, що командні посади на рівні роти та вище обіймали новобранці без відповідного досвіду. А командування не забезпечувало солдатів необхідною їжею, боєприпасами та цигарками.

"Російська влада не забезпечувала похорон солдатів-добровольців, які загинули в бою, і залишали солдатів у віддалених районах росії без транспорту додому після закінчення терміну їх контрактів", - додають експерти ISW.

Декілька добровольців також заявили, що в підрозділах з ними поводилися гірше, ніж із рядовими контрактниками. При цьому контрактників, які відмовилися воювати в Україні вже після відправлення до нашої країни, чиновники відправили до таборів у Попасній та Брянці Луганської області.

Раніше стало відомо, що працівникам "Мосводоканалу", яких відправили до окупованої Луганської області, не платять зарплату.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті