РФ наступного тижня планує нові обстріли об’єктів енергетики України - Арахамія

Росіяни наступного тижня планують нові обстріли об’єктів енергетики України. Про це повідомив голова фракції "Слуга народу" Давід Арахамія у Telegram.

"Наступний тиждень може бути дуже важким. Росіяни планують нові теракти проти об’єктів енергетики", - написав він.

За його словами, екстрені служби й органи влади опрацьовують різні сценарії. 

"Проведено багато тренувань, відпрацьовані дії енергетиків і критичної інфраструктури, кожен знає, що має робити. Ми готуємося. Готуються військові", - зазначив Арахамія.

Нардеп також закликав кожного додатково подбати про себе та свої родини, зробити запас води, їжі тривалого зберігання, зарядіть телефони і павербанки, дізнайтися, де найближчий "Пункт незламності".

Як повідомлялося раніше, в Україні триває відновлення енергосистеми після сьомої атаки росіян на енергетичну інфраструктуру України - дефіцит потужності в українській енергосистемі знизився до 20%.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті