РФ готує нове покоління пропагандистів для роботи в ЗМІ окупованих територій України

Російські пропагандисти почали проводити заняття в організованій ними "першій медіашколі нових регіонів", готуючи таким чином нових пропагандистів на окупованих територіях України. Про це повідомили окупаційні ЗМІ 29 листопада.

"Керівник регіональної редакції ТАСС Андрій Цицинов провів урок для учнів першої медіашколи нових регіонів Росії", - ідеться в повідомленні херсонського окупаційного ЗМІ.

Уточнюється, що пропагандист провів "майстер-клас" для генічеських школярів і студентів журфаку університету Херсонського, що працює в окупації, а також "семінари з новинної журналістики" в Луганському державному педагогічному університеті, Маріупольському державному університеті та історичному парку "Росія - моя історія" в Мелітополі.

Зазначається, що в Генічеську на базі лекторію російського товариства "Знання" заняття в медіашколі щомісяця планують проводити відомі російські пропагандисти.

"Її (медіашколи. - "ОстроВ") випускникам обласна влада гарантує працевлаштування в ЗМІ регіону", - підкреслюють окупанти.

Раніше повідомлялося, що росіяни намагаються нав'язати свої псевдосвята на окупованій території, створюючи ілюзію "нормального життя".

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті