РФ атакує південь Україну групами ударних дронів – Повітряні сили

Російські війська намагаються атакувати південні області Україну декількома групами ударних дронів-камікадзе. Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ в Телеграмі.

Станом на 22:40 повітряна тривога через рух ворожих безпілотників оголошена в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. 

"Група ворожих ударних БпЛА на Миколаївщині рухається у західному напрямку. Загроза для Одеської області", - зазначили в Повітряних силах.

Крім того, у Телеграм-каналах повідомляють про вибухи в Миргороді Полтавської області. Перед цим у Сумській, Полтавській, Харківській областях було оголошено про ракетну небезпеку.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті