РФ атакує південь Україну групами ударних дронів – Повітряні сили

Російські війська намагаються атакувати південні області Україну декількома групами ударних дронів-камікадзе. Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ в Телеграмі.

Станом на 22:40 повітряна тривога через рух ворожих безпілотників оголошена в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. 

"Група ворожих ударних БпЛА на Миколаївщині рухається у західному напрямку. Загроза для Одеської області", - зазначили в Повітряних силах.

Крім того, у Телеграм-каналах повідомляють про вибухи в Миргороді Полтавської області. Перед цим у Сумській, Полтавській, Харківській областях було оголошено про ракетну небезпеку.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті