Резніков: "Ми не збираємо до армії "ще мільйон". А перемога до кінця року абсолютно можлива"

Українська армія не збирає до своїх лав "ще мільйон" військових, але перемога у війні проти росії до кінця року "абсолютно можлива". Про це заявив в інтерв'ю "Російській службі Бі-бі-сі" міністр оборони України Олексій Резніков.

На прохання прокоментувати раніше сказане Резніковим про те, що Київ "збирає мільйонну армію", міністр оборони наголосив: "Скажімо так, там стався трохи misunderstanding (непорозуміння)".

"Я не казав, що ми збираємо мільйонну армію. Нехай вибачать мою англійську, вона в мене не рідна. [Зараз] я чітко формулюю: на сьогоднішній день у сфері безпеки та оборони ми маємо мільйон людей "під багнетом" - у тому чи іншому вигляді. Я маю на увазі ЗСУ, включаючи підрозділи територіальної оборони, Національну гвардію, Прикордонну службу, Національну поліцію, Держслужбу надзвичайних ситуацій, Службу безпеки України, а також силові підрозділи Національного антикорупційного бюро і так далі. (Це і є той) мільйон, про який я говорю. А не те, що ми збираємо ще мільйон", - конкретизував Резніков.

На інше питання, чи не є "фігурою мови" його заява про те, що закінчення війни можливе до кінця цього року, Резніков підтвердив: "Це абсолютно можливо. Навіть із військової точки зору, це абсолютно реалістичний план - звільнення як мінімум наших територій станом на 23 лютого 2022 року".

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті