Резніков упевнений, що Україна отримає від Німеччини крилаті ракети Taurus

Міністр оборони України Олексій Резніков висловив упевненість, що Німеччина поставить його країні крилаті ракети великої дальності Taurus. Про це Резніков заявив в інтерв'ю німецьким газетам Bild, Die Welt і виданню Politico, - повідомляє DW.

"Я налаштований дуже оптимістично і бачу, що в майбутньому ми також отримаємо Taurus з Німеччини", - сказав Резніков.

Він не уточнив, коли саме очікуються поставки крилатих ракет.

"Я думаю, що це не займе цілий рік", - зазначив міністр.

За словами Резнікова, Німеччина є серйозним партнером України в розв'язаній росією війні і вже передала безліч новітніх систем озброєння, включно з танками Leopard, САУ Panzerhaubitze 2000, БМП Marder і ЗСУ Gepard.

Крім того, Олексій Резніков назвав неправдивими повідомлення, що з'явилися в ЗМІ, про критику українського контрнаступу адміністрацією США. "Це неправда", - сказав він. Хоча, за словами Резнікова, з американською владою була проведена "серйозна дискусія", жодного тиску на Україну з боку Заходу він не відчуває.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті