Резніков про пуск далекобійних ракет Storm Shadow: 100-відсоткові влучні ураження по цілях ворога

Застосування українськими військовими далекобійних ракет Storm Shadow показало 100% ефективність. Про це в ефірі телемарафону повідомив міністр оборони України Олексій Резніков, - пишуть "Факти".

"Зі всієї кількості пусків Storm Shadow, які відбулися, всі 100% влучні ураження по цілях, визначених Генеральним штабом. 100 на 100, абсолютно результативно", – зазначив він.

Крім того, Резніков додав, що під час візиту на минулому тижні міністра оборони Великої Британії Бена Воллеса до Києва, який приїжджав перед Рамштайном, йому представили двох пілотів нашого авіаційного підрозділу, які застосовували ці ракети проти ворога. І вони подарували Воллесу червону стрічку з їх підписом, яка є фіксатором перед тим, як запускається ракета, а літак йде на виконання бойового завдання.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті