Резніков про пуск далекобійних ракет Storm Shadow: 100-відсоткові влучні ураження по цілях ворога

Застосування українськими військовими далекобійних ракет Storm Shadow показало 100% ефективність. Про це в ефірі телемарафону повідомив міністр оборони України Олексій Резніков, - пишуть "Факти".

"Зі всієї кількості пусків Storm Shadow, які відбулися, всі 100% влучні ураження по цілях, визначених Генеральним штабом. 100 на 100, абсолютно результативно", – зазначив він.

Крім того, Резніков додав, що під час візиту на минулому тижні міністра оборони Великої Британії Бена Воллеса до Києва, який приїжджав перед Рамштайном, йому представили двох пілотів нашого авіаційного підрозділу, які застосовували ці ракети проти ворога. І вони подарували Воллесу червону стрічку з їх підписом, яка є фіксатором перед тим, як запускається ракета, а літак йде на виконання бойового завдання.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті