Резніков попередив західних партнерів, що російські РЕБ здатні глушити HIMARS і боєприпаси з GPS-наведенням

Міністр оборони Олексій Резніков попередив міжнародних партнерів про те, що російські системи радіоелектронної боротьби здатні глушити боєприпаси з GPS-наведенням. Про це пише Financial Times.

За словами Резнікова, те саме стосується й реактивних систем залпового вогню HIMARS.

"Росіяни придумують контрзахід, ми повідомляємо нашим партнерам, і вони роблять новий контрзахід проти цього контрзаходу", - сказав міністр.

Він наголосив, що це "війна технологій".

Як повідомлялося, Адміністрація президента США Джо Байдена всерйоз розглядає можливість постачання Україні касетних боєприпасів Україні.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті