Розтрата на понад 5 мільонів: шости посадовцям "Укробоонпрому" повідомили про підозру

Шести службовим особам одного з державних підприємств "Укроборонпрому" повідомлено про підозру у розтраті понад 5 млн грн бюджетних коштів під час закупівлі неякісних товарів військового призначення ще у березні. Про це 2 січня повідомила пресслужба Генпрокуратури.

"За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора шести службовим особам одного з державних підприємств Укроборонпрому повідомлено про підозру у розтраті коштів (ст. 191 КК України). За даними слідства, службові особи держпідприємства в березні 2022 року під час активної фази збройної агресії РФ здійснили закупівлю товарів військового призначення на суму понад 5 млн грн. Проте, вони не відповідали умовам договору щодо якості таких товарів та були непридатні для фактичного використання. В подальшому їх передали одній із військових частин Збройних Сил України для виконання бойових завдань", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що факти не відповідності технічним умовам продукції та втрати активів держпідприємства встановлено комплексом судових експертиз та інших доказів, отриманих за результатами проведення слідчих дій.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

У відомстві додали, що досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється детективами Бюро економічної безпеки України, оперативний супровід – працівниками СБУ.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті