Рашисти знову обстріляли Костянтинівку з артилерії, є поранені

Російські військові 15 квітня обстріляли Костянтинівку на Донетчині. Про це повідомив начальник Костянтинівської МВА Олексій Рослов.

Він зазначив, що артилерійський снаряд влучив біля аптеки в центрі міста. Очільник громади також розповів, що інший снаряд влучив у дах житлового багатоповерхового будинку,

"Станом на 18:30 внаслідок чисельних атак отримали поранення троє цивільних жителів: 30 та 44-річні жінки, які під час обстрілу були в аптеці, а також 31-річний чоловік, що перебував неподалік від одного з торговельних центрів міста", — розповіла Суспільному речниця Донецької обласної прокуратури Анастасія Мєдвєдєва.

За її словами, у місті пошкоджено торговельні об'єкти, легкові автомобілі та приватні та багатоквартирні будинки.

Як розповів  начальник МВА Олексій Рослов, поранені на амбулаторному лікуванні.

"Російські військові тричі обстріляли громаду: о 14:15. Також був обстріл о 15:20—15:30 — без загиблих та травмованих. Та о 17:30 обстріл с. Предтечино, без травмованих та загиблих", — зазначив Рослов.

Нагадаємо, 14 квітня рашисти обстріляли Краматорськ і Костянтинівку на Донеччині - під вогонь потрапили житлові будинки. 

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті