Рашисти знову обстріляли Костянтинівку з артилерії, є поранені

Російські військові 15 квітня обстріляли Костянтинівку на Донетчині. Про це повідомив начальник Костянтинівської МВА Олексій Рослов.

Він зазначив, що артилерійський снаряд влучив біля аптеки в центрі міста. Очільник громади також розповів, що інший снаряд влучив у дах житлового багатоповерхового будинку,

"Станом на 18:30 внаслідок чисельних атак отримали поранення троє цивільних жителів: 30 та 44-річні жінки, які під час обстрілу були в аптеці, а також 31-річний чоловік, що перебував неподалік від одного з торговельних центрів міста", — розповіла Суспільному речниця Донецької обласної прокуратури Анастасія Мєдвєдєва.

За її словами, у місті пошкоджено торговельні об'єкти, легкові автомобілі та приватні та багатоквартирні будинки.

Як розповів  начальник МВА Олексій Рослов, поранені на амбулаторному лікуванні.

"Російські військові тричі обстріляли громаду: о 14:15. Також був обстріл о 15:20—15:30 — без загиблих та травмованих. Та о 17:30 обстріл с. Предтечино, без травмованих та загиблих", — зазначив Рослов.

Нагадаємо, 14 квітня рашисти обстріляли Краматорськ і Костянтинівку на Донеччині - під вогонь потрапили житлові будинки. 

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті