Рашисти зізнаються в тортурах над полоненими: "Зараз пальці різати будемо. Расчлєнєнку робить, нах*й" (перехоплення ГУР)

Російські окупанти зізнаються у тому, що звірськи катують українських полонених. Про це йдеться у розмові військовослужбовцяз 15 бригади, який перебуває на території Луганщини, з громадянкою РФ з Челябінської області.

"Зараз пальці різати будемо. Бл*дь, на цей... Расчлєнєнку робить, нах*й", – розповідає окупант про майбутні тортури над полоненим. І зізнається, що серце, нирки й легені полоненого можна буде отримати окремо.

Раніше було опубліковано перехоплення, в якому окупант зізнавався: "Я тут і сам свого одного зарізав".

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті