Рашисти завдали 12 авіаційних та 5 ракетних ударів по Україні – є мирні жертви

Російські окупанти за минулу добу завдали 12 авіаційних та п'ять ракетних ударів по території України. Про це 12 березня у зведенні повідомляє Генштаб ЗСУ.

"Протягом минулої доби противник завдав 12 авіаційних та 5 ракетних ударів, 2 з яких – по місту Запоріжжя. Російські окупанти застосували ЗРК С-300 по об'єкту цивільної інфраструктури", - повідомили українські військові.

Внаслідок цих обстрілів було зруйновано одну будівлю. На щастя, втрат та поранених серед мирних жителів не було.

Крім цього, окупанти також завдали 56 обстрілів із РСЗВ. У тому числі обстріл було проведено по цивільній інфраструктурі Херсона, внаслідок чого було вбито двох і поранено трьох місцевих жителів.

Окремо в Генштабі наголосили, що ймовірність подальших ракетних ударів територією України залишається досить високою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Запоріжжі внаслідок обстрілів в одному з районів почалася пожежа.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті