Рашисти за добу завдали 34 авіаційних і 4 ракетних удари по Україні

Російські окупанти за добу завдали 34 авіаційних і чотири ракетні удари. Про це 26 березня в ранковому зведенні повідомив Генштаб ЗСУ.

"Упродовж минулої доби окупанти завдали 34 авіаційні та 4 ракетні удари, здійснили понад 70 обстрілів із реактивних систем залпового вогню", - повідомили українські військові.

У Генштабі зазначили, що удари завдавалися по цивільній інфраструктурі населених пунктів. На жаль, унаслідок цих обстрілів постраждали мирні жителі.

Окремо наголошується, що по всій території України залишається високий ризик ракетних ударів.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що рашисти завдали майже 200 ударів по Запорізькій області за два дні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Всі статті