Рашисти за добу вбили та поранили 21 мирного жителя Донеччини

Російські окупанти за минулу добу вбили та поранили 21 мирного жителя Донецької області. Про це 29 січня у Facebook повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Росія вбиває цивільних! За 28 січня росіяни вбили 4 мешканців Донеччини: 3 у Костянтинівці та 1 у Бахмуті. Ще 17 людей в області отримали поранення", - повідомив чиновник.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну окупанти вбили 1334 та поранили 2929 мирних жителів на Донеччині. Причому, як зазначив Кириленко, зараз неможливо встановити точну кількість жертв у Волновасі та Маріуполі.

Нагадаємо, напередодні росіяни завдали ракетного удару по Костянтинівці – на цей час відомо про 14 поранених і трьох загиблих мирних жителів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Донбас
19.04.2026
17:50

Дмитро Дюжев читав Пушкіна і заряджав жителів Донецька на оптимізм. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу виступали в ролі психотерапевта, наполегливо навіюючого жителям "ДНР" і "ЛНР", як добре вони живуть і який правильний вибір зробили "республіки" дванадцять років тому. На позитив заряджали як місцеві царьки,...
Всі статті