Удар росіян по Костянтинівці: кількість поранених збільшилася до 14 осіб

Кількість поранених мирних жителів через обстріл Костянтинівки росіянами зросла до 14 людей. Про це повідомляє  голова Донецької ОВА Павло Кириленко у Facebook.

"Станом на 15:00 вже відомо про 3 загиблих та 14 поранених цивільних", - зазначив Кириленко.

Він зазначив, що Костянтинівка — місто, відносно віддалене від лінії фронту, однак все одно воно постійно потерпає від ворожих ударів.

"Кожен, хто досі залишається в місті, наражає себе на смертельну небезпеку — росіяни б'ють по цивільних, бо не здатні боротися з української армією", - підкреслив Кириленко.

Як повідомлялося, російські окупанти завдали удару  по Костянтинівці вранці 28 січня. Вранці було відомо про те, що троє цивільних загинуло, щонайменше двоє поранено.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті